Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvodní stránka > Školní jídelna

Školní jídelna

Dne 27.11.2023 školní jídelna nevaří. Z provozních důvodů, děkujeme za pochopení.

Upozornění pro strávníky: od 1.11.2023 proběhne zdražení stravy ve všech kategoriích strávníků.

Prosím kontrolujte dětem čipy, nenosí a pokud nemají, nutno zakoupit u vedoucí šj. děkuji Štenclová

Zvedněte si limit na platbu  inkasem, nebo částku na TP. děkuji

kategorie strávníka cena stravného
děti v mš 3-6let, celodenní strava  51,-Kč
děti v mš  7let, celodenní strava  56,-
žáci: 7-10let 31,-Kč
žáci:11-14let 35,-Kč
žáci: 15let 44,-Kč
cizí strávníci 80,-Kč

Další informace:

• Odhlášení dětí a žáků a strávníků den předem do 11,30hod.
  • Odhlašování dětí v mš volejte do dané mš (Těšetic, Ústína, Luběnic) a omlouvejte děti tam. Dle docházky z mš odhlašuje děti vedoucí šj.
  • Ostatní strávníci se odhlašují samostatně na stránkách: www.strava.cz, číslo jídelny: 6229, přihlašovací jméno je příjmení a jméno strávníka dohromady (např. Kolář Jiří = kolarjiri). Při potížích s přihlášením kontaktujte vedoucí ŠJ, nejlépe písemně na sms, nebo na  mail:skolni.jidelna@zsmstesetice.cz
  • telefonní kontakt na vedoucí ŠJ: 603232587
  • Platba stravného pro žáky MŠ a ZŠ pouze bezhotovostní platbou na účet šj: 284922938/0300. Formou inkasa z účtu-jednou za měsíc si stáhneme peníze z banky.
  • Při nemoci žáka si první den nemoci vyzvedněte oběd ve školní jídelně, další den nemoci musí být dítě odhlášené, nemá nárok na dotovanou stravu. V případě pokračujícího odběru je strava účtovaná za plnou cenu, dle řádu školní jídelny.
  • Pro cizí strávníky je platba stravného hotově možná pouze ve vyjímečných případech po domluvě s vedoucí ŠJ. Platba hotově ve dny středa  od 7-9 hod a od 13 -14,30 hod.

Jídelníček  zde

Po zobrazení webu strava.cz zadejte do pole výběr jídelny číslo 6229 a klikněte na ikonu odeslat.

Vedoucí školní jídelny: Klára Štenclová, tel. 603232587

E-mail:      skolni.jidelna@zsmstesetice.cz