Středeční odpoledne patřilo smíchu, běhu, bublinám a malování na obličej. V 17.00 hodin jsme odstartovali 1. ročník charitativního běhu pro úsměv. Výtěžek poputuje do nemocnic na podporu zdravotních klaunů, kteří pomáhají vyloudit úsměv na tvářích dětem a seniorům. Jsme rádi, že desítky lidí přišly podpořit dobrou myšlenku a přispěly na práci klaunů. Velké poděkování patří žákům z parlamentu, kteří se podíleli na přípravě a organizaci celé akce.