V pátek 29. května se prostory školní družiny proměnily v jedno velké hudební pódium vyzdobené barevnými balónky. Své pokroky ve hře na hudební nástroj nám představilo 17 žáků hudebního kroužku. Rozezněly se tóny kytar, klavíru i zobcových fléten, všichni účinkující podali skvělé výkony a zasloužili si velký potlesk! Tím ale odpoledne neskončilo. Přesunuli jsme se k ohýnku, který nám pomohli připravit rodiče (moc děkujeme!). Nad ohněm se opékaly špekáčky, s kytarou v ruce se zpívaly písničky a vládla naprosto skvělá nálada. Všem žákům přejeme krásné prázdniny a doufáme, že jejich nadšení k hudbě bude přetrvávat i nadále.