Tato webová stránka potřebuje váš souhlas pro používání cookies, které slouží pro personalizaci obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti a
další účely.
Souhlas se všemi cookies udělíte kliknutím na tlačítko „Přijmout vše“. Chcete-li přijímat pouze technicky nezbytné cookies, klikněte na tlačítko „Jen nezbytné“.
V pátek 15. května byla dvě družstva žáků z prvního i druhého stupně v Olomouci na soutěži Mladých zdravotníků. Na figurantech si vyzkoušeli své znalosti z oblasti 1. pomoci. Všem se dařilo.