Středeční odpoledne bylo plné písniček, básniček a tanečků. Vystoupili žáci školní družiny se svým pásmem pro maminky k jejich svátku. Program obohatilo také vystoupení tanečního a hudebního kroužku, který působí v ZŠ Těšetice. Vystoupení se žákům povedlo a na závěr každá maminka dostala malý dáreček jako poděkování za svou lásku a péči. Celkovou atmosféru doladily žákyně 9. třídy, které uvařily všem kávu a napekly něco sladkého. Všem moc děkujeme!!!