Do Loštic nás pozval dědeček od Matýska. Na své zahrádce měl králíkárnu a tam tolik králíčků, že bychom je nespočítali. Děti králíčky mohly krmit i pochovat. Na zahrádce měl i jiná zvířátka, opeřené kačeny i kačera, brojlery a slepičky. Po prohlídce jsme navštívily stezku Lišky Bystroušky. Byla to moc hezká procházka.