Drobečková navigace

Úvod > Mateřská škola > Třída Soviček > Předškoláci na návštěvě ve škole

Předškoláci na návštěvě ve škole



Dnes byli předškoláci na návštěvě v první třídě. Plnili úkoly nejen u stolu  na papíře, ale i u tabule. Všem se moc dařilo. Jako odměnu dostali sladkost a nálepky. Všechny děti se  moc těší po prázdninách do školy.