Dnes naši mateřskou školu navštívila velmi milá paní, která dětem poutavě vyprávěla o životě včel, výrobě medu i práci včelaře. Děti se dozvěděly mnoho zajímavostí o tom, proč jsou včely pro přírodu tak důležité.
Součástí programu bylo také tvoření – každé dítě si vyrobilo svíčku z včelího vosku a vybarvilo obrázek. Děti si mohly přivonět k různým druhům medu a na závěr si vyzkoušely i ochranný oblek včelaře.
Děkujeme za krásné a poučné dopoledne plné nových zážitků.